Yazılım Sektörünü Dönüştürüyoruz

Ürün Ve Hizmetlerimiz

Dünden Bugüne...

Geniş Bir Hizmet Portföyü Yönetiyoruz

MACTURA Teknoloji olarak yazılım, makina ve ekipman imalatı ile e-ticaret alanlarında iş ortaklarımıza hizmet veriyoruz. 

Proje yönetimi, imalat teknik güncellemeleri ve dijital uygulamalar gibi yüksek teknoloji içerikli hizmetlerimiz için en son yazılımları kullanıyor, kendi ürün imalatlarımızı ise güncel teknolojiyle donatılmış CNC makina parklarında işliyoruz. 

Premium MACTURA Hizmetleri

Teknoloji Şimdi Parmak Uçlarınızda

İmalat Geliştirme Uygulamaları

İmalat parkurlarınızda sektörünüzün gereksinim duyduğu tüm yeniliklere cevap verebilen teknoloji yatırımlarınızın planlamasını ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Proje Danışmanlığı

Ürün veya teknoloji projelerinizi tasarım aşamasından itibaren üretim süreçlerinin tümünü kapsayacak şekilde yönetiyor, ayrı ürün grupları ya da makina parklarınız için özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Özellikle tasarım aşamasında karşılaşılan potansiyel zorluklar için süreci hızlandıran çözümlerimizle iş akışınızı daha verimli hale getiriyoruz.

Yazılım Hizmetleri

Cep telefonu uygulamalarından web sitesi tasarımına kadar birçok farklı alanda yazılım hizmetleri sunan MACTURA Teknoloji, daha güvenli ve kullanıcı dostu uygulamalar geliştirmek için sürekli AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir. Her platformda hizmet verebilen uygulamalarımız sayesinde geniş bir kullanıcı portföyünün aynı uygulamaya farklı noktalardan erişim sağlamasını amaçlayan MACTURA Teknoloji olarak geleceği kodlamaya devam ediyoruz.

Akıllı Cihaz Geliştirme (IoT)

Akıllı aydınlatma sistemimiz Smart MACTBlaze ile yaşam alanınıza renk ve yeni bir soluk getirirken akıllı kiosk sistemlerimizle iş yerlerini daha verimli hale getiriyoruz. Endüstri 4.0’ın yapıtaşlarından olan IoT teknolojisi MACTURA ile artık parmaklarınız ucunda.

Makina Ve Ekipman İmalatı

İnşaat ve makina sektöründe kilit rol oynayan bir çok donanım ve ekipman MACTURA Teknoloji’nin tecrübeli mühendis ekibi tarafından tasarlanarak yüksek teknolojiyle donatılmış üretim parklarında imal edilmektedir. 

E-Ticaret

MACTURA Teknoloji olarak bir çok ekipmanın satış ve dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirirken internet ortamı üzerinden yüksek teknoloji cihazlarında ticaretini sürdürmekteyiz.